Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στις Διεθνείς Επιχειρηματικές Δραστηριότητες (ΜΙΒ)

Επικοινωνία: +30 2310 891283/12

• You are here:
    • Home > Blogs > venetia's blog > Oρκομωσία ΠΜΣ στις Διεθνείς Επιχειρηματικές Δραστηριότητες 6 Μαϊου 2017

Oρκομωσία ΠΜΣ στις Διεθνείς Επιχειρηματικές Δραστηριότητες 6 Μαϊου 2017

Πτυχιούχοι του ΠΜΣ  Διεθνείς Επιχειρηματικές Δραστηριότητες 6 Μαϊου 2017
Εκδηλώσεις

Το Σάββατο 6 Μαΐου 2017 πραγματοποιήθηκε η πρώτη ορκωμοσία του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) στις Διεθνείς Επιχειρηματικές Δραστηριότητες για τα δύο τμήματα, των Στελεχών Επιχειρήσεων και των Νέων Πτυχιούχων. Η Τελετή Ορκωμοσίας διεξήχθει στην Αίθουσα Συνεδρίων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας στις 12:00 μ.μ.. Παρόντες ήταν ο Αναπληρωτής Πρύτανη, κ. Ιορδάνης Ελευθεριάδης, Αναπληρωτής Καθηγητής, και ο Πρόεδρος του Τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων και Διευθυντής του (ΠΜΣ) στις Διεθνείς Επιχειρηματικές Δραστηριότητες, κ. Ιωάννης Χατζηδημητρίου, Καθηγητής. Τον όρκο εκφώνησε ο κ. Γεώργιος Γεροστεργιούδης, φοιτητής του τμήματος για Στελέχη Επιχειρήσεων, ο οποίος πρώτευσε μεταξύ των πτυχιούχων των δυο τμημάτων. Μετά το πέρας της Τελετής ακολούθησαν αναμνηστικές φωτογραφίες με τους Καθηγητές, καθώς και με τις οικογένειες και φίλους των Πτυχιούχων.
Οι Πτυχιούχοι είναι οι Αυγέρη Μαρίνα (Στελέχη), Βασιλείου Λάμπρος (Νέοι), Βλάχου Βάια (Στελέχη), Γεροστεργιούδης Γεώργιος (Στελέχη), Θανασούλης Γεώργιος- Ραφαήλ (Στελέχη), Θεοχάρης Αλέξανδρος (Νέοι), Μπερμπέρη Χρύσα (Νέοι), Μπίνας Παύλος (Στελέχη), Νίκου Αριστείδης (Νέοι), Ούτσιου Ελένη (Στελέχη), Παπανικολάου Γλυκερία-Μαρία (Στελέχη), Πατλάκα Μαρία (Νέοι), Σπυρίδης Μιλτιάδης (Στελέχη), Τουρτόγλου Θεοδόσιος (Στελέχη), Τσιφτελίδης Ηλίας (Στελέχη) και Φουρνιάδης Κυριάκος (Στελέχη).
ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!